אודות על הסמיכה מידע לנבחנים שאלות ותשובות ספריה וירטואלית קישורים לאתרים המלץ על תוכן חדש סמיכה לרב מושב/ישוב סמיכה לרב עיר/אזורי דיינות
איסור והיתר אבלות חופה וקידושין תפילה וכו' נידהסיכומים ספרים מומלצים חומר הלימודים מבחנים דפי מקורות

שו"ת היכל שלמה ועוד - הרב שמואל קדר

שו"ת היכל שלמה סימנים רמב עד שה (על פי המתכונת החדשה. תשובות מפורטות לכל השאלות שנשאלו במבחני הרבנות, כולל עדכונים מהמבחנים האחרונים. וכן סיכום כל החומר הנדרש, סעיף אחר סעיף באופן בהיר ומסודר).
שו"ת היכל שלמה סימנים שו עד שדמ (על פי המתכונת החדשה. תשובות מפורטות לכל השאלות שנשאלו במבחני הרבנות, כולל עדכונים מהמבחנים האחרונים. וכן סיכום כל החומר הנדרש, סעיף אחר סעיף באופן בהיר ומסודר).
הלכה שנונה (סיכום מתומצת מאוד עבור שינון מהיר. שו"ע ורמ"א תקציר המקורות ותקציר הנושאי כלים. עזר לשו"ת היכל שלמה, אך לא תחליף שלו. מכיל כ-30 סימנים מתוך החומר [סימני העיון של המתכונת הקודמת]).
הלכה סדורה (חוברת המכילה סיכום סעיפים מרכזיים בצורת טבלאות צבעוניות).
תוספת אהל ח"א (בירור סוגיות בצורה מורחבת ועיונית מעבר למה שנדרש לבחינה. עוסק בדרך כלל בסוגיות אקטואליות כמו פלטה דוד שמש טיטולים וכדומה. מתאים למעוניין להעמיק בסוגיות מסויימות ולמגידי שיעורים).
תוספת אהל ח"ב (הערות ישוב סתירות וכדו' על המשנ"ב שש"כ ועוד).
הלכה סדורה (חוברת המכילה סיכום סעיפים מרכזיים בסימני העיון בצורת טבלאות צבעוניות).

א) מומלץ מאוד ללמוד את שו"ת היכל שלמה כבר במהלך הלימוד הראשוני (בסוף כל סימן או קבוצת סעיפים), לשם כך מתקיימת מכירה של ספרי הרב קדר בכל מועד בחינה (3 פעמים בשנה) בתוך בנייני האומה. באופן זה יכול כל נבחן לרכוש את הספרים בשביל הנושא שילמד בזמן הבא.
ב) מומלץ מאוד לא לקנות בבת אחת עבור כמה נושאים, כיון שהספרים מתעדכנים כל הזמן בשאלות ותשובות חדשות, תיקונים וכו'.
ג) להסבר על הספרים, רכישתם, עצות בענייני הלימוד והבחינות (כולל כושר רב עיר), ניתן להתקשר ל: 0504584770 או באתר "סמיכה".